Pristatymas


Gauti prekes galima keletu būdų:


Nemokamai.   Tik didžiuosiuose miestuose, kai klientas prekes atsiima pats arba atvežame į nurodytą vietą. Pristatymas gali užtrukti ilgiau.

  • Panevėžyje - siūlome atvykti adresu Stoties g. 42. Čia rasite visą mūsų prekių asortimentą iš kurio galėsite rinktis, o mes, žinoma, pakonsultuosime. Taip pat prekes Jums galime pristatyti į nurodytą vietą be papildomo mokesčio;
  • Vilniuje P. Lukšio g., Kaune Šarkuvos g. ir Klaipėdoje Mainų g. turime kolegas, pas kuriuos nuolat lankomės, ten galime palikti ir Jūsų užsakytas prekes. Taip pat, kai lankomės nurodytuose miestuose, galime prekes atvežti. Šis pristatymo būdas tiks tuomet, kai nurodytas vietoves galite nesunkiai pasiekti ir Jūsų užsakymas nėra skubus.
Abiem atvejais apsilankyti galima darbo metu, t.y. nuo 8 iki 17 val., įmonės pietauja nuo 12 iki 13 val.


Siuntos autobusais.  Gana pigus ir greitas pristatymas. Klientas prekes atsiima iš savo miesto autobusų stoties siuntų skyriaus.

Siunčiame prekes iš Panevėžio autobusų stoties į bet kurį Lietuvos miestą, turinti siuntų skyrių. Tai greitas prekių vežimo būdas, nes užsakius, prekės kitą siuntų skyrių gali pasiekti per vos per kelias valandas. Jei nėra tiesioginio reiso, prekės kelyje užtrunka iki dviejų dienų. Šiuo būdu galime siųsti prekes net į mažesnius miestelius, kur nėra siuntų skyrių, tačiau tuomet reikės "gaudyti" autobusą, antraip prekės grįš pas mus.

Kaina. Prie Jūsų pirkinių sumos pridėsime lygiai tiek, kiek kainuoja siuntimas. Šiuo metu nurodomi tokie siuntų Lietuvoje įkainiai:


Tikslią kainą galite sužinoti paspaudę šią nuorodą: http://www.panevezioautobusai.lt/info.php?mp=29


Kurjerių tarnybų paslaugos.  „Nuo durų iki durų“.

Jums pageidaujant, siuntą galime išsiųsti per kurjerių tarnybą. Kurjeriai (už papildomą mokestį) prekes pristato net šeštadieniais. Patogu ir tuo, kad prekes galima pristatyti tiesiai į užsakančiojo namus, darbovietę, užsakančios įmonės biurą. Pristatymas trunka vos vieną darbo dieną. Siunčiame per DPD kurjerius. Mūsų prekių siuntimo kaina prasideda nuo 2 eurų (į Pickup taškus).


Bet kuriuo atveju, užsakius prekes mes su Jumis susisieksime ir aptarsime optimaliausia prekių pristatymo būdą. Taip pat apie prekių pristatymo sąlygas galite pasiteirauti tel.: 8-45 576560  arba el.p. mindaugas@pumpas.lt