• PRODOMO Klarwischpflege – grindų valymo ir priežiūros priemonė sporto salėms, 1 l

Koncentruota valymo priemonė, turinti sudėtyje specialių dangą apsaugančių medžiagų, yra skirta visoms vandeniui atsparioms grindims. Galima plauti rankomis arba grindų plovimo mašinomis. Malonaus citrinų kvapo ir nedirgina odos. Suteikia paviršiui blizgesio ir nesukuria daugiasluoksnių plėvelių. Norėdami padidinti blizgesį poliruokite grindis didelių apsisukimų grindų poliravimo mašina.

Plauti ir prižiūrėti visas vandeniui atsparias grindų dangas, pavyzdžiui, PVC, linoleumo, gumos, natūralaus ir sintetinio akmens, marmuro, grindų plytelių, mozaikinio betono (teraco) ir lakuoto medžio. Tinka plauti ir baulingo takelius. Puikiai tinka valyti ir prižiūrėti sporto salių grindis – testuota ir atitinka DIN 18.032 standarto reikalavimus*. Reguliariai naudojant yra ekonomiška. Kadangi nesmarkiai putoja, galima plauti su  automatinėmis mašinomis.

DOZAVIMAS:  kasdien plauti  20 ml priemonės įpilkite  į 8 l vandens (1 kibiras).  Plauti su automatinėmis mašinomis 30 – 40 ml priemonės įpilkite į l0 l vandens. Tirpalas veikia tuojau pat. Medinius boulingo takelius valykite purkšdami tirpalą.

Priemonės pH - 8.

Fasavimas: 1 l plastikinis buteliukas.

Pagaminta Vokietijoje.

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
    Blogas           Geras

PRODOMO Klarwischpflege – grindų valymo ir priežiūros priemonė sporto salėms, 1 l

  • Gamintojas: Kleen Purgatis
  • Modelis: PRODOMO Klarwischpflege (111.023)
  • Ar turime: Taip
  • 4.68€

  • Be PVM: 3.87€

Žymės: RODOMO Klarwischpflege, Grindų priežiūra, Sporto salių grindims