Naujoviškas labai koncentruotas aukščiausios kokybės valymo produktas. Lengvas ir tikslus dozavimas, nereikia dozavimo sistemos. Net ir reguliariai naudojant nesuformuoja plėvelių sluoksnių. Intensyvi priežiūra ir valymas dėka naujoviškų priežiūros medžiagų, atstumia purvą. Kiek tai įmanoma, nėra tabletės kontakto su oda. Puikiai tinka naudoti automatiniuose valymo įrenginiuose. Mažiau pakuočių atliekų.

NAUDOJIMO SRITIS: „Quintab Care“ yra labai koncentruotas neutralus grindų ploviklis, skirtas visoms padengtoms (vaškais, ir kitomis apsauginėmis priemonėmis) ar nepadengtoms kietoms grindų dangomis, išskyrus nepadengtas ir alyvuotas medines bei parketo grindis.

NAUDOJIMO IR DOZAVIMO INSTRUKCIJOS: Įdėkite „Quintab Care“ tebletę įpakuotą į vandenyje tirpią foliją į kibirą / automatinį valymo įrenginį ir užpildykite vandeniu. (Dėmesio: nepraplėškite folijos). Valymo tirpalas bus paruoštas naudoti po maždaug 5 minučių. Tabletė yra skirta 10 l vandens. Esant stipriam nešvarumui, pradžioje paskleiskite tirpalą mašina ant paviršiaus be susiurbimo, o po to tą patį plotą plaukite su įjungtu mašinos susiurbimu. Laikykite sausoje vietoje!

pH vertė 1 % tirpale: apie 7

Fasavimas: 160 tablečių (po 10 g) plastikiniame kibirėlyje

Pagaminta Vokietijoje.

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
    Blogas           Geras

QUINTAB CARE - labai koncentruotas neutralus grindų ploviklis tablečių formoje, 160 x 10 g

  • Gamintojas: Kleen Purgatis
  • Modelis: QUINTAB CARE (90.000.202)
  • Ar turime: Taip
  • 36.78€

  • Be PVM: 30.40€

Žymės: QUINTAB CARE, Grindų priežiūra