Naujoviškas labai koncentruotas aukščiausios kokybės valymo produktas. Lengvas ir tikslus dozavimas, nereikia dozavimo sistemos. Idealiai tinka šlapiam ir drėgnam padengtų ir nepadengtų grindų plovimui.       Puikiai tinka naudoti automatiniuose valymo įrenginiuose. Kiek tai įmanoma, nėra tabletės kontakto su oda.    Mažiau pakuočių atliekų.

NAUDOJIMO SRITIS: "Quintab clean" yra ypač drėkinantis labai aktyvus priežiūros valiklis, skirtas stipriai vandenį atstumiančioms elastinėms grindims. Jis valo nepalikdamas valiklio likučių ir nepalieka dryžių. Tai optimizuoja priežiūros valymą. Tinka naudoti automatinėse grindų plovimo mašinose. Kasdieninio priežiūros valymo metu pašalina įvairiausius nešvarumus, pvz. aliejus ir riebalus bei kalkių likučius.

 NAUDOJIMO IR DOZAVIMO INSTRUKCIJOS: Įdėkite "Quintab Clean" tabletę, supakuotą į vandenyje tirpią foliją į kibirą / automatinę grindų plovimo mašiną ir pripilkite vandens. (Dėmesio: nepraplėškite folijos). Valymo tirpalas yra paruoštas po maždaug 5 minučių. Viena tabletė skirta naudoti su 10 l vandens. Esant dideliam užterštumui, paskleiskite tirpalą su mašina ant grindų paviršiaus ir palikite 10 min. poveikiui. Laikyti sausoje vietoje! Tikslus dozavimas taupo išlaidas ir saugo aplinką. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nemaišykite jo su kitais valikliais.

pH vertė vandens tirpale: apie 7

Fasavimas: 160 vnt. tablečių po 10 g plastikiniame kibirėlyje

Pagaminta Vokietijoje.


Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
    Blogas           Geras

QUINTAB CLEAN - labai koncentruotas, neutralus priežiūros valiklis tablečių formoje, skirtas elastinėms grindims ir kitiems vandeniui atspariems paviršiams, 160 x 10 g

  • Modelis: QUINTAB CLEAN (90.000.201)
  • Ar turime: Taip
  • 36.78€

  • Be PVM: 30.40€

Žymės: QUINTAB CLEAN Grindų priežiūra, Universalūs valikliai