Dėl sudėtyje esančių ypatingų sudedamųjų dalių šis valiklis yra greitai ir efektyviai veikiantis.

Idealiai tinka šlapio ir drėgno valymo technologijoms ant įvairių padengtų ir nepadengtų apsauginėmis plėvelėmis grindų paviršiaus. Suderinamas su dauguma paviršių dezinfekavimo priemonių. Naudojant neskiestą saugiai ir lengvai pašalina gumos, rašalo ir šratinukų dėmes. Išlaiko šluosčių ir valymo servetėlių tekstilės pluoštų sugeriamumo savybes. Labai geros atsiskyrimo savybės nuotekų vandenyje. Ant valomų paviršių nesuformuoja sluoksnių. Malonaus gaivaus aromato. Tinka visoms valymo technologijoms ir visiems vandeniui atspariems paviršiams ir grindims. Tinka sporto salių grindims (išbandytas pagal FMPA DIN 18032/2)*

“Blue Star Ocean” – ypač drėkinantis valiklis. Labai aktyvus priežiūros valiklis vandeniui atsparioms elastingoms grindų dangoms. Nepalieka valiklio likučių. Ant valomų paviršių nepalieka dryžių. Optimizuoja palaikomąjį valymą naudojant vieno ar dviejų žingsnių valymo technologijas. Specialiai sukurtas naudojimui ant PU (poliuretano) sustiprinto nusidėvėjimo sluoksnių. Naudodami neskiestą, jei reikia, kartu su mechaniniu poveikiu, galite atsikratyti sunkiai pašalinamo spalvos pasikeitimo. Pašalina kalkių nuosėdas, taip pat riebalinius nešvarumus nuo visų objektų sanitarinėse patalpose. Blue Star Ocean atitinka sanitarinių patalpų armatūros gamintojų (čiaupai ir pan.) valymo rekomendacijas.

DOZAVIMAS: Plaunant rankiniu būdu: 20 ml į 8 l vandens (0,25%) esant normaliam užterštumui ir nesmarkiai matomam spalvos pasikeitimui. Ypatingai užterštiems paviršiams, ant kurių smarkiai matomas spalvos pasikeitimas naudokite didesnį dozavimą. Valykite paviršius naudodami vieno ar dviejų žingsnių valymo technologiją. Sanitarinėse patalpose naudokite gryną (neskiestą).

Plaunant automatinėmis mašinomis: Laikykitės plovimo mašinos gamintojo instrukcijos arba skieskite iki 1 % (10 ml į 1 l vandens). Esant ypač dideliems nešvarumams, prieš naudojant mašininį plovimą su abrazyviniais padais – paskleiskite tirpalą ant plaunamo paviršiaus naudojant mašiną. Atsižvelgdami į grindų dangos paviršių ir atitinkamas sąlygas, naudokite tinkamus abrazyvinius padus. Tinkamai parinkti abrazyviniai padai užtikrins geresnius rezultatus.

Naudojant tinkamą kiekį, sumažinamos išlaidos ir tausojama aplinka. Nemaišyti su kitomis valymo priemonėmis. Produktas turi būti naudojamas tik pagal paskirtį ir turi būti laikomas atokiau nuo vaikų. Saugos duomenų lapas yra prieinamas profesionaliems vartotojams pagal pareikalavimą. 

Priemonės pH - 9.

Fasavimas: 10 l plastikinis bakelis.

pagaminta Vokietijoje.

* Standartas, taikomas Vokietijoje sporto salių grindų priežiūrai.

Pagal šį standartą sporto salių grindys (Vokietijoje) turi būti specialiai plaunamos ir prižiūrimos.

Sporto salių grindų dangų gamintojai naudojimo instrukcijose nurodo, kad valikliai (padengėjai) turi atitikti DIN 18.032 standato reikalavimus.

Šis Vokietijos standartas – norminis dokumentas reglamentuojantis valymo produktų ir padengėjų parametrus, kurie turi atitikti toliau išdėstytus reikalavimus:

1.      Grindų paviršius negai būti valomas ir padengiamas netinkamais valikliais ir / ar padengėjais.

2.      Grindų paviršius yra pagamintas tokiu būdu, kad sportininkai galėtų bėgioti nevaržydami judesių – stabdant ar darant staigius judesius galėtų kontroliuoti judėjimą, t.y. neslysti (kas gali atsitikti naudojant netikamus padengėjus ar ploviklius), kad kamuoliai (rankinio, tinklinio ir pan.) judėtų natūraliu greičiu (nei per lėtai, nei per greitai). Originalių grindų gamintojų grindys išlaiko tokius reikalavimus ir tai neturi būti pažeidžiama naudojant pigius netinkamus padengėjus ir valymo priemones.


Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
    Blogas           Geras

BLUE STAR OCEAN - efektyvus universalus valiklis, 10 l

  • Modelis: Blue Star Ocean (121.942)
  • Ar turime: Yra prekyboje
  • 48.29€

  • Be PVM: 39.91€

Žymės: Blue Star Ocean, Universalūs valikliai, Sporto salių grindims, Ekologiškas valiklis