• DRAIN OPENER – skystas nuotekų vamzdžių valiklis, 5 l

Šis produktas yra specialiai sukurtas šalinti nuotekų vamzdžiuose susidariusius kamščius nenaudojant sieros rūgšties, kuri yra labai ėsdinanti ir ją sudėtinga naudoti tiek gamintojui, tiek galutiniam vartotojui. Jis pagamintas iš balinimo medžiagų, kurių pagrindą sudaro chloras, natrio šarmo ir anijoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų mišinio, kuris išvalo kriauklių, praustuvių, vonios, dušo nuotekų vamzdynus bei pašalina susidariusius nešvarumų kamščius. Labai klampus, kad naudojant sumažėtų purslų susidarymo rizika. Greitai ir be vargo išvalo nuotekų vamzdynus.  Didelio specifinio svorio, todėl yra sunkesnis už vandenį ir nusėda U formos sifone stovinčiame vandenyje, pasiekdamas susidariusį nešvarumų kamštį.

Stiprus kaustikas ištirpdo maisto atliekas, plaukus ir atpalaiduoja riebalus. Natrio hidroksidas reaguoja su riebalų rūgštimis (riebalais) sudarydamas tam tikros formulės muilą, kuris yra lengvai tirpstantis ir nuplaunamas. Nepažeidžia talpų, vamzdynų ar plastikinių talpų. Visos paviršinio aktyvumo medžiagos yra biologiškai suyrančios ir be fosfatų.

DOZAVIMAS IR NAUDOJIMAS:  sandėliuokite kambario temperatūroje ir GERAI SUPLAKITE PRIEŠ NAUDOJIMĄ. Į užsikimšusius ar sumažėjusio nutekėjimo nuotėkų vamzdžius lėtai įpilkite 500 ml produkto. Įpylę palikite 30 min. Nuskalaukite karšu vandeniu iš čiaupo. Ypač kietiems kamščiams šalinti įpylę valiklį palikite per naktį.

Fasavimas: 5 l plastikinis bakelis.

Pagaminta Šiaurės Airijoje (Jungtinė Karalystė).

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
    Blogas           Geras

DRAIN OPENER – skystas nuotekų vamzdžių valiklis, 5 l

  • Gamintojas: Kitchen Master
  • Modelis: DRAIN OPENER (INDDRAIN)
  • Ar turime: Taip
  • 22.51€

  • Be PVM: 18.60€

Žymės: Kanalizacijos vamzdžių valikliai, DRAIN OPENER