BALANCE ekologiškas indų ploviklis yra skirtas plauti indus rankomis. Tirštas bei skaidrus skystis sukuria švelnią putą, kuri efektyviai pašalina riebalus ir maisto likučius nuo indų, stiklo, keramikos, akmens masės bei metalo paviršių. Neutralaus pH ploviklio sudėtyje nėra kvapiklių ir dažiklių, todėl BALANCE ekologiškas indų ploviklis yra ypač švelnus rankoms, nesausina rankų odos, nesukelia alerginės reakcijos, nedirgina kvėpavimo takų. Dermatologų rekomenduojamas naudoti visiems, o ypač alergiškiems, jautrią odą turintiems žmonėms.

Indų ploviklis aplinkoje lengvai biologiškai suskyla, todėl yra draugiškas aplinkai ir žmogui. Tai saugi, patikima ir efektyvi priemonė skirta naudoti kiekvieną dieną. Be to, yra ekonomiškas, nes pakanka nedidelio ploviklio kiekio, kad švariai ir kokybiškai būtų išplauti visi indai.

Produktas yra sertifikuotas EU Ecolabel ženklu ir atitinka Europos Sąjungos ekologiškumo reikalavimus. 2009 m. buvo puikiai įvertintas vartotojų ir profesionalų bei pelnė Lietuvos metų gaminio vardą.

Priemonės pH - 6-7.

Fasavimas: 0,5 l plastikinis buteliukas.

Pagaminta Lietuvoje.

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
    Blogas           Geras

Balance ekologiškas indų ploviklis, 0,5l

  • 2.04€

  • Be PVM: 1.69€

Žymės: Indų ploviklis, priemonės virtuvei