• Piccomat Tab - valiklis grindų plovimo mašinoms tablečių formoje 45 x 75 g plastikinis kibirėlis

Visų kietų šarmams ir vandeniui atsparių paviršių valymui ir priežiūrai. idealiai tinka priežiūros valymui maisto prekių parduotuvėse ir prekybos centruose. Labai aktyvus valymas dėl specialių paviršiaus aktyviųjų medžiagų ir šarmų sistemos. Sukuria antistatinę ir purvą atstumiančią apsauginę plėvelę. Labai ekonomiškas ir labai produktyvus. Suderinamas su kietu vandeniu.

NAUDOJIMO SRITIS: Skirtas valyti ir prižiūrėti visus vandeniui atsparius kietus paviršius, tokius kaip PVC, kaučiukas, natūralus ir sintetinis akmuo bei pramoniniai kietieji paviršiai gamybos, sandėliavimo vietose, dirbtuvėse, maisto prekių parduotuvėse, prekybos centruose, valgyklose ir kitose didelėse patalpose.

NAUDOJIMO IR DOZAVIMO INSTRUKCIJOS: Įdėkite „Piccomat“ tabletę į mašinos baką ir užpildykite vandeniu. Mašina yra paruošta eksploatuoti po 10 minučių. Tabletė skirta 40 litrų talpos bakui. Valymo rezultatą galima labai pagerinti naudojant tinkamus šveitimo abrazyvus.

Laikykite sausoje vietoje! Naudokite šį gaminį tik pagal taisykles ir laikykite jį vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prieš naudodami, išbandykite nedidelį plotą, kad patikrintumėte medžiagų suderinamumą.

pH vertė koncentrate: 6

Fasavimas: 45 tabletės po 75 g plastikiniame kibirėlyje

Pagaminta Vokietijoje.


Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
    Blogas           Geras

Piccomat Tab - valiklis grindų plovimo mašinoms tablečių formoje 45 x 75 g plastikinis kibirėlis

  • Gamintojas: Kleen Purgatis
  • Modelis: PICCOMAT TAB (121.538)
  • Ar turime: Taip
  • 48.46€

  • Be PVM: 40.05€

Žymės: PICCOMAT TAB, Grindų priežiūra