• PARA – nukalkinimo skystis, 1 l

„Para“ puikiai šalina nuoviras, vandens dėmes ir kitas nuosėdas. Tinka visiems rūgštims atspariems bei dideliems įrenginių paviršiams, pavyzdžiui, kavos aparatų, boilerių, karšto vandens paruošimo įrenginių, plaukimo baseinų, armatūros, nerūdijančio plieno, plytelių nukalkinimui. Visada laikykitės įrenginių gamintojų instrukcijų! Momentinio ir labai veiksmingo poveikio koncentruotas nukalkintojas. Tirpdo nuoviras, cementą, betono likučius ir rūdis. Neputojantis ir neutralaus kvapo. Sudėtyje nėra druskos rūgšties ir kompleksinių junginių. Netinka emaliuotiems paviršiams.

DOZAVIMAS IR NAUDOJIMAS: įrenginių nukalkinimui 100 ml nukalkintojo įpilkite į vieną litrą vandens. Tirpalą pilkite į įrenginio vandens talpą. Pripilkite 2/3 talpos. Užkaitinkite įrenginį. Esant reikalui pakartokite procesą. Svarbu! Kiekvieną kartą nukalkinę įrangą gausiai išskalaukite ją švariu šaltu vandeniu.

Paviršių  valymui ir  nukalkinimui 100 ml nukalkintojo įpilkite į vieną litrą vandens. Kempine ar šluoste paskleiskite tirpalą ant sudrėkinto paviršiaus ir palikite poveikiui. Kiekvieną kartą išvalę su tirpalu nuskalaukite/neutralizuokite švariu šaltu vandeniu. Paviršių valymui ir nukalkinimui visada vadovaukitės įrangos gamintojų instrukcijomis!

Priemonės pH - 1.

Fasavimas: 1 l plastikinis buteliukas.

Pagaminta Vokietijoje.

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
    Blogas           Geras

PARA – nukalkinimo skystis, 1 l

  • Gamintojas: Kleen Purgatis
  • Modelis: Para (203.693)
  • Ar turime: Yra prekyboje
  • 14.88€

  • Be PVM: 12.30€

Susijusios prekės

Milteliai nuoviroms šalinti 100 g

Milteliai nuoviroms šalinti 100 g

Greitai ir efektyviai pašalina kalkių apnašas nuo emaliuoto, metalinio, plastikinio paviršiaus.DOZAV..

1.20€ Be PVM: 0.99€

Žymės: Para, nukalkinimas, priemonės virtuvei