• PICCOMAT FS - valiklis keramikinėms dangoms ir darbui su plovimo mašinomis, 10 l

Ypač stiprus specialios paskirties šarminis valiklis kietiems, smulkiai šiurkštiems ir mikroporėtiems paviršiams. Greitas purvo dalelių surišimas užtikrina puikius valymo rezultatus. Tinka darbui ir su mašinomis ir rankiniu būdu. Po trumpo poveikio laiko pašalina įsisenėjusius nešvarumus iš bet kokių paviršių porų. Apsaugo nuo pakartotinio užsiteršimo.

NAUDOJIMO SRITIS: Visų šarmams ir vandeniui atsparių, lygių ir šiurkščių, smulkiai šiurkščios tekstūros ir mikroporėtų paviršių, pavyzdžiui, molio plytelių, akmens masės plytelių, saugių (neslidžių) plytelių vidaus patalpose ir lauke valymui. Taip pat tinkamas užleistų, neprižiūrėtų betoninių grindų nuodugniam valymui. Šalia esantys linoleumo ar kaučiuko paviršiai turi būti apsaugoti nuo priemonės patekimo ant jų! DĖMESIO: Netinkamas natūraliems ar dirbtiniams paviršiams, sudėtyje turintiems kalkių, pavyzdžiui marmurui ir dirbtiniam akmeniui (terrazzo). Netinkamas aliuminiui ir aliuminio lydiniams.

NAUDOJIMO IR DOZAVIMO INSTRUKCIJOS: Mašininis valymas: Priklausomai nuo mašinos gamintojo rekomendacijų įpilkite iki 1 % mašinos švaraus vandens talpos tūrio. Plaunant apleistas grindis rekomenduojama paskleisti tirpalą tiesig iš mašinos ant paviršiaus – eilė po eilės – ir, naudojant atitinkamą abrazyvinį padą kruopščiai iššveisti. Geros kokybės ir gerų savybių abrazyviniai diskai užtikrins puikų grindų išvalymą. Rankinis valymas: Skieskite santykiu tarp 10 – 20 ml produkto į 8 l šalto vandens. Plovimui naudokite dvigubo plovimo technologiją – pradžioje paskleidžiant tirpalą ant grindų ir leidžiant jam įsigerti į nešvarumus, o po to perplaunant šluoste su švariu vandeniu (arba susiurbiant šlapio siurbimo siurbliu).Prieš naudojimą patikrinkite medžiagų suderinamumą, pabandydami ant mažo ploto.Dėl netinkamo naudojimo ir dėl tos priežasties kylančių reikalavimų nebus priimamos jokios teisinės pretenzijos.

pH vertė vandens tirpale: 14

Fasavimas: 10 l plastikinis bakelis.

Pagaminta Vokietijoje.

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
    Blogas           Geras

PICCOMAT FS - valiklis keramikinėms dangoms ir darbui su plovimo mašinomis, 10 l

  • Modelis: Piccomat FS (121.932)
  • Ar turime: Taip
  • 52.39€

  • Be PVM: 43.30€

Žymės: Piccomat FS, valikliai pramonei