Koncentruotas neįkyraus citrinų kvapo valiklis-gelis, skirtas kasdieniam parketo, laminato, plytelių ir kt.  grindų valymui bei priežiūrai. Sudėtyje yra anijoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, neorganinių klampumo modifikatorių, konservantų ir kvapių vandenyje tirpių medžiagų. Lengvai, nepalikdamas dryžių pašalina riebalus ir kitus nešvarumus nuo medžio, vinilo, dirbtinio akmens, PVC, linoleumo ir kitų kietų paviršių. Puiki vaškuotų bei poliruotų grindų priežiūros priemonė. Priemonė gali būti naudojama ir kitų kietų paviršių valymui.

Neįkyrus citrinų kvapas suteikia patalpai švaros ir gaivumo jausmą. Puikiai valo grindis, dažytas sienas, duris ir pan. Paviršiaus aktyviosios medžiagos yra biologiškai skaidžios ir be fosfatų.

DOZAVIMAS IR NAUDOJIMAS:  kruopščiai iššluokite ar išsiurbkite grindis prieš plovimą. Grindis rekomenduojama plauti naudojant koncentraciją 1:100-1:60 (1l vandens 10-17 ml valiklio). Išplautoms grindims leiskite išdžiūti. Kitus kietus paviršius rekomenduojama plauti naudojant koncentraciją 1:50 (1l vandens 20 ml valiklio). Purkškite ant paviršiaus ar valykite su sudrėkinta šluoste. Pastaba: netinka plauti nepadengtas apsauginėmis plėvelėmis medžio ir kamštinės dangos grindis.

Fasavimas: 5 l plastikinis bakelis.

Pagaminta Šiaurės Airijoje (Jungtinė Karalystė).

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
    Blogas           Geras

LEMGEL CLEANER 111 – citrinų kvapo valiklis, 5 l

  • Gamintojas: Kitchen Master
  • Modelis: LEMGEL CLEANER (111)
  • Ar turime: Yra prekyboje
  • 11.69€

  • Be PVM: 9.66€

Žymės: Valikliai vaškuotoms grindims, Universalūs valikliai, grindų priežiūra, LEMGEL CLEANER